Návštěvní řád

Příjezd a odjezd

Pokoje jsou připraveny k předání po 14.00 hodině, nejpozději však do 20.00 hodin. Klíče od pokoje předá ubytovatel (telefon: 602 476 328). Termín nástupu mimo tyto hodiny je nutné předem domluvit telefonicky. Požádá-li host o prodloužení pobytu, může mu být nabídnut jiný pokoj než ten, ve kterém byl původně ubytován. Po ukončení pobytu se pokoje předávají v ten den do 10.00 hodin.

Přihlášení hostů

Host je povinen se při ubytování prokázat platným dokladem a vyplnit UBYTOVACÍ KNIHU.

Vybavení

Po svém příjezdu nalezne host v pokoji následující vybavení:

  • ručník
  • ložní prádlo
  • hygienické přípravky
  • toaletní papír
  • utěrky
  • vybavení společné kuchyně (Jar na nádobí, hrnce na vaření, talíře, příbory...)

V případě poškození vybavení (TV, nábytek aj.) nebo při ztrátě klíčů je ubytovatel oprávněn požadovat odpovídající náhradu.

Kouření

Ve všech vnitřních prostorách privátu platí přísný ZÁKAZ KOUŘENÍ.

Návštěvy a noční klid

V době od 22.00 hodin do 7.00 hodin je noční klid a host je povinen jej dodržovat. Návštěvy na pokoji a apartmánu po 22.00 hodině je nutno domluvit s ubytovatelem.

Úpravy na pokojích

V pokoji nesmí host přemísťovat nábytek a provádět zásahy do elektrické a jakékoliv jiné instalace. Dále pak nesmí používat vlastní elektrospotřebiče mimo těch, které hostům slouží pro osobní hygienu.

Děti a zvířata

Z bezpečnostních důvodů nesmí host nechávat děti do 10-ti let v pokoji, společných a venkovních prostorech privátu bez dozoru.

Zvířata prosíme, NE.

Parkování

Na dvoře privátu. Zde je i uzamykatelná garáž na jízdní kola. Dále je možno krátce zaparkovat před privátem. Hosté NESMÍ parkovat u sousedních domů!

Zamykání

Z bezpečnostních důvodů je nutné zavírat dveře u hlavního vchodu a vstupní BRANKU vždy, když host odchází nebo přichází mimo ubytování. Viz klíče ubytování.

 

logo - pdf Návštěvní řád ke stažení ve formátu PDF